poniedziałek, 7 października 2013

Winiacz rozdaje wejściówki na festiwal Kocham Wino Fest!

Kocham Wino Fest po raz drugi!
Tak wyglądało to w maju! Było naprawdę przyjemnie! 

Uwielbiasz wino, nie chcesz wydawać 20 zł na bilet? Słusznie! Lepiej bilet dostać, win spróbować za darmo, a za 20 zł kupić butelkę całkiem dobrego wina i jeszcze opakowanie pysznego sera. Winiacz to umożliwi - bo mamy dla naszych Czytelników i fanów niespodziankę! Rozdajemy wejściówki na drugą edycję warszawskiego festiwalu Kocham Wino Fest!

To wyjątkowe wydarzenie - Kocham Wino Fest - odbędzie się już w najbliższą sobotę 12 października w Forcie Legionów w Warszawie.

Być warto, bo będzie ponad 100 win do degustacji (darmowej), pyszne jedzenie, masa atrakcji, możliwość zakupu win w bardzo promocyjnych cenach.

Będą także liczne konkursy z nagrodami (wiadomo - zazwyczaj butelka wina), głosowanie na najlepsze wino festiwalu i aukcja charytatywna. By umilić czas najmłodszym uczestnikom bdyie zaaranżowany kącik zabaw dla dzieci.

A to nie wszystko - wszyscy goście będą bili rekord Guinnessa w zbiorowej degustacji. Do pobicia hiszpańskiego rekordu potrzeba 5096 osób. Zróbmy wszystko, by to się udało! Będzie nas więcej? Super!

Winiacz ma dla swoich fanów 5 wejściówek. Jak zdobyć wejściówkę?
 
To proste: trzeba zrobić dwie rzeczy:

1. "Polubić" profil Winiacza na facebooku (zwolnieni od polubienia ci, którzy już lubią) i napisać w co najmniej dwóch zdaniach, jakie wino ostatnio im smakowało!

2. Wysłać na maila: winiacz@winiacz.com swoje imię nazwisko i nr. telefonu (dane do wiadomości organizatorów festiwalu)

Uwaga: Liczy się kolejność zgłoszeń. Konkurs trwa do późna 10 października (piątek) - do godz. 23.30! Jeśli maile przyjdą później, grozi im to, że pozostaną nieuwzględnione!

O festiwalu poczytacie na stronie Kocham Wino Fest na Facebooku.

Będą naprawdę ciekawe wina. I te drogie, za kilkaset złotych, i te dobre, bo tanie. Do trzech dych! Bo portal dotrzechdych.pl jest patronem imprezy!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz