poniedziałek, 15 maja 2017

Spróbujcie króla niemieckich win - Riesling weeks do 28 maja!

Spróbujcie króla niemieckich win!Riesling nazywany jest królem niemieckich win. Nic dziwnego, najpowszechniej uprawiany właśnie w Niemczech, ale spotkacie go także w wielu innych winiarskich krajach. Daje i wina aromatyczne - gęste od przeróżnych zapachowych nut - i szczupłe, przywodzące na myśl sok wyciśnięty z kamienia albo raczej strużkę wody, która taki kamień omywa...
 

Znakomicie pasuje do polskiej kuchni - nie tylko świątecznej, ale i codziennej. I to akurat świetnie się składa, bo właśnie mamy tygodnie Rieslinga! Do 28 maja na terenie całej Polski trwa trzecia edycja Riesling Weeks - kampania, która ma zachęcić wszystkich, którzy jeszcze nie znają (a także oczywiście tych, którzy uwielbiają) - do spróbowania Rieslinga.
 

Próbujcie nie jak prosecco (na szybko i bez refleksji), tylko jak wspaniałość: nalejcie do kielicha, pokręćcie, zanurzcie się w aromatach... Jeśli macie okazje, zjedzcie coś smakowitego z Rieslingiem. Jeśli to się uda, wasze spojrzenie na wino stanie się zupełnie inne!
 

Do 28 maja będziecie mogli wziąć udział w degustacjach i warsztatach winiarskich oraz skorzystać z atrakcyjnych ofert i rabatów. Akcja ma być prowadzona w wielu miastach w całej Polsce, a szczegóły znajdziecie na tej stronie!